O firmie ALKAZ Fasteners

O firmie ALKAZ FastenersALKAZ Fasteners swoją historią sięga roku 1977. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją detali z tworzyw sztucznych dla branży telekomunikacyjnej, medycznej i budowlanej. Z biegiem lat, w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony rynku, nasz asortyment sukcesywnie się pogłębiał. W 1993 roku podjęliśmy sprzedaż wyrobów śrubowych, elementów złącznych i technik zamocowań, którą prowadzimy i stale rozwijamy do dnia dzisiejszego.

Aktualnie nasza oferta obejmuje ponad 30.000 pozycji wyrobów standardowych wg norm DIN, ISO, PN-EN, GOST i ASTM – klasa 5.8, 5.6, 8.8, 10.9, 12.9. Są to przede wszystkim śruby ze stali węglowej, calowe, nierdzewne A2, A4, kwasoodporne, wyroby HV do połączeń sprężanych, posiadające gwinty: metryczne, calowe i trapezowe, ze skokiem normalnym oraz drobnozwojne, z powłokami antykorozyjnymi: ocynk galwaniczny, ocynk ogniowy, geomet, nikiel i cynkowanie termodyfuzyjne.

Odkąd wyroby śrubowe stały się naszą specjalnością, jednocześnie stały się naszą pasją i wyzwaniem. Dlatego też z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie z Państwa strony, natomiast ze szczególnym zainteresowaniem odpowiemy na zapytania nietypowe. Realizujemy zamówienia na śruby nietypowe, śruby rysunkowe oraz nietypowe rysunkowe z każdym rodzajem pokrycia ochronnego.

2014golden_h  ALKAZ Plastics - Olsztyn - Hersteller, Dienstleisterlubiepodroze.eu rzetelna-firma-logo

śruby

śruby metalowe

wyroby śrubowe