Śruby rysunkowe

 

Wykonane na podstawie rysunku Klienta, w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy. Przykłady:

śruby rysunkowe 1 Śruba „WŁAZOWA” (wykonana na podstawie rysunku klienta) Śruby w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 2 Śruba specjalna (wykonana na podstawie rysunku) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 3 Śruba teowa (specjalna – wykonana na podstawie rysunku klienta) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 4 Korek (wykonany na podstawie rysunku klienta) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 5 Śruba ustawcza (wykonana na podstawie rysunku klienta) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 6 Śruba z łbem sześciokątnym powiększonym (wykonana na podstawie rysunku klienta) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 7 Śruba młoteczkowa (wykonana na podstawie rysunku) o rozmiarze M16x85 w klasie wytrzymałości 5.6 (wg wymagań odbiorcy).
śruby rysunkowe 8 Śruba imbusowa z łbem podwyższanym (wykonana na podstawie rysunku) o rozmiarze M20 w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 9 Śruba z łbem sześciokątnym stożkowym z otworem (wykonana na podstawie rysunku) o rozmiarze M24 w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 10 Śruba specjalna (wykonana na podstawie rysunku) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 11 Śruba mocowania koła (wykonana na podstawie rysunku) o rozmiarze M14x1,5×25 w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 12 Śruba „POLMAG” (wykonana na podstawie rysunku klienta) Śruby w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 13 Śruba specjalna oczkowa (wykonana na podstawie rysunku klienta) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.
śruby rysunkowe 15 Śruba specjalna (wykonana na podstawie rysunku klienta) w klasie wytrzymałości wg wymagań odbiorcy.

Śruby nietypowe:

śruby nietypowe